minika.com.tr
FORKLİFT OYUNU
Forklift Oyunu Nasıl Oynanır? Forklift oyununda, eşya konteynırlarını, kamyona sizden istenildiği gibi yerleştirmeniz gerekiyor. Size verilen konteynırlarını kamyona istenildiği gibi koyduğunuzda sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Eşyaları forkliftin ucundaki mıknatıs'a çekmeniz gerekiyor. Bu işlemi yapabilmeniz için forklifti yön tuşları ile hareket ettirip konteynırın yanına sürmelisiniz. Fare ile forkliftin taşıma sistemini ayarladıktan sonra, farenizin sol tuşuna basılı tutarak ucundaki mıknatıs ile konteynırı çekip taşıyorsunuz.
15
3
ÖNEMLİ NOT: Oynadığın oyunun içinde seni kaynak siteye yönlendiren linkler bulunabilir. Bu web siteleri Minika tarafından yönetilmemekte ve kontrol edilmemektedir. Bu oyun siteleriyle kişisel bilgilerini paylaşmamanı önemle rica ederiz. Açılan yeni oyun sayfasını kapatmadığın takdirde Minika'nın sorumlu olmadığını kabul etmiş bulunuyorsun.

kalan karakter 1000

kerimli fatime kerimli fatime

eki bu oyun neden acilmiyo furkan

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 22.09.2013 12:19
furkan furkan

çok zor bi oyun
arkadaşlar tamam,mı bunu oynama

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 09.09.2013 13:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan MİNİKA OYUN veya oyun.minika.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.