minika.com.tr
3D SÜPER MARİO OYUNU
3D Süper Mario Oyunu Nasıl Oynanır? 3D süper mario oyunu ile yeni bir maceraya atılan kahramana yardımcı olup düşmanlarını yenmesini sağlamalısınız. Oyun alanına balon bombaları bırakıp engelleri patlatın ve daha sonra rakibinizi bu balon bombaların içine hapsedin. Baloncuk içerisinde sıkışmış rakibinize dokunup onu patlatın ve oyunu kazanın. Z, X, C tuşları ile kazandığınız bonusları kullanabilirsiniz. Bölümleri en kısa sürede geçip puanınızı yükseltebilirsiniz. 3D süper mario oyununu oynamaya ve süper kahramana bir zafer daha yaşatmaya hazır mısınız? Oynama Tuşları Yön Tuşları, Boşluk, Z, X, C
9
7
ÖNEMLİ NOT: Oynadığın oyunun içinde seni kaynak siteye yönlendiren linkler bulunabilir. Bu web siteleri Minika tarafından yönetilmemekte ve kontrol edilmemektedir. Bu oyun siteleriyle kişisel bilgilerini paylaşmamanı önemle rica ederiz. Açılan yeni oyun sayfasını kapatmadığın takdirde Minika'nın sorumlu olmadığını kabul etmiş bulunuyorsun.

kalan karakter 1000

~Melisa~ ~Melisa~

harika

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 03.11.2013 20:31
zülal zülal

çok güzel

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 29.10.2013 19:08
Emre ÖZCAN Emre ÖZCAN

çok güzel oyun

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 24.10.2013 17:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan MİNİKA OYUN veya oyun.minika.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.