minika.com.tr
KÜPÜ KAÇIR
Zorlu serüven oyunumuzda kahverengi küpümüzü çıkışa ulaştırmalıyız. Fakat diğer küpler ve engeller tarafından işimiz oldukça zor. Kontrolü iki farklı şekilde sağlayabilirsiniz. Dilerseniz farenizin sol tuşu ile veya boşluk tuşu ile küpü zıplatabilirsiniz. İyi eğlenceler...
1
2
ÖNEMLİ NOT: Oynadığın oyunun içinde seni kaynak siteye yönlendiren linkler bulunabilir. Bu web siteleri Minika tarafından yönetilmemekte ve kontrol edilmemektedir. Bu oyun siteleriyle kişisel bilgilerini paylaşmamanı önemle rica ederiz. Açılan yeni oyun sayfasını kapatmadığın takdirde Minika'nın sorumlu olmadığını kabul etmiş bulunuyorsun.

kalan karakter 1000

sedef sedef

çok güzel bir oyun oynamayan bütün çocuklara bu oyunun oynamasını tavsiye ederim bu oyun bağımlılık yapan bir oyun ama yine de bu oyunu oynuyorum çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook beğendim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.10.2014 17:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan MİNİKA OYUN veya oyun.minika.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.