minika.com.tr
PENGUEN LOKANTASI 2 OYUNU
Penguen Lokantası 2 Oyunu Nasıl Oynanır? İlk bölümü çok sevilen Penguen Lokantası oyununun 2. bölümü geçte olsa karşımızda. Daha şık penguen müşterilerinize daha şık lokantanızda hizmet vermelisiniz. Penguenlere önce oturacakları masayı gösterip siparişlerini almalısınız. Siparişler hazırlanınca masalarına götürüp onlar kalkınca boşları alıp ücretleri toplamalısınız. Müşterilerinizi çok bekletip kaçırmayın.
56
12
ÖNEMLİ NOT: Oynadığın oyunun içinde seni kaynak siteye yönlendiren linkler bulunabilir. Bu web siteleri Minika tarafından yönetilmemekte ve kontrol edilmemektedir. Bu oyun siteleriyle kişisel bilgilerini paylaşmamanı önemle rica ederiz. Açılan yeni oyun sayfasını kapatmadığın takdirde Minika'nın sorumlu olmadığını kabul etmiş bulunuyorsun.

kalan karakter 1000

irem irem

buradaki oyunlar çok güzel ya bu oyunda harikaaaaaaa

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 23.01.2015 12:33
RÜMEYSA RÜMEYSA

AYNEN CANIM AYNEN MİNİKA OYUNA TEŞEKÜR EDERİM SSSSÜÜÜÜÜÜÜPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEERRRRRRRRRRR HAAAAAARRRRRRRRRRRRRİİİİLKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 04.01.2015 14:11
Naz Naz

AAAYYYYYYYYYNNNNNNNNNNNEEEEEEENNNNNNNN

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.01.2016 10:24
esmanur esmanur

süprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 29.09.2014 20:53
AyWeGuL AyWeGuL

HARIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SUPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERR

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 23.06.2014 16:16
hilal hilal

.çok güzel

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 13.04.2014 16:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan MİNİKA OYUN veya oyun.minika.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.