minika.com.tr
TENİS ŞAMPİYONASI OYUNU
Tenis Şampiyonası Oyunu Nasıl Oynanır? Tenis şampiyonası oyununda, rakibinizin kullandığı servis atışlarını karşılayıp, tenis topunu onun kale çizgisi içine düşmesini sağlamalısınız. Oyun içinde rakibinize skor olarak üstünlük sağlayıp oyunu kazandığınızda bir sonraki zorlu rakiple karşılaşmaya hak kazanıyorsunuz.
10
16
ÖNEMLİ NOT: Oynadığın oyunun içinde seni kaynak siteye yönlendiren linkler bulunabilir. Bu web siteleri Minika tarafından yönetilmemekte ve kontrol edilmemektedir. Bu oyun siteleriyle kişisel bilgilerini paylaşmamanı önemle rica ederiz. Açılan yeni oyun sayfasını kapatmadığın takdirde Minika'nın sorumlu olmadığını kabul etmiş bulunuyorsun.

kalan karakter 1000

mira mira

hiç tavsiye etmiyorum bikere oyun nasıl oynanıyor çoooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkköööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööttttttttttttttttttüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü tavsiye etmiyorum kim beğengiyse manyaktır beğen meyin benden size tavsiye

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır5
cevapla 03.04.2014 19:45
adem adem

doğru yanlışıkla hayıra bastım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 08.01.2015 21:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan MİNİKA OYUN veya oyun.minika.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.